360 панорама
Дім 3
Дім 1-2
Найбільший забудовник в Ірпені:
Орлан Інвест-груп

Надійний забудовник Київщини – Орлан Інвест Груп


"Орлан-Інвест Груп" – лідер будівництва нерухомості Київщини, ми пропонуємо квартири в Ірпені, Вишневому та Бучі.  


За час свого існування ми побудувала 15 будинків - «Аристократ», «Садовий», «Київський», «Пушкінський», «Пушкінський Квартал», «Єсенін», «Фаворит», «Дипломат» та маємо 5 масштабних проекта на різних стадіях будівництва – «Єсенін 2», «Сhehov Парк Квартал», «New York Towers», «Атмосфера», «Затишний».


Компанія два роки поспіль підтримує звання Бренду року.


Орлан Інвест Груп здійснює проектування і будівництво з усім комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту будинку до здачі його в експлуатацію і обслуговування. Секрет успішного будівництва  «Орлан-Інвест Груп» полягає не тільки в команді професіоналів своєї справи та чіткої стратегії, а й в технічному забезпеченні компанії. Адже, технічна база «Орлан-Інвест Груп» майже повністю своя.


По землерийним роботам ми даємо 100% забезпечення, по використанню будівничих кранів на 80%. Це організовує наша компанія «Смарт Універсал Груп».


Завдяки діяльності «Смарт Універсал Груп» ми здійснюємо будівництво вчасно, оскільки не залежні від тих чи інших умов, які може диктувати підрядник.


Смарт групп


Для збереження усіх інженерних систем і комунікацій та підтримання будинків у гарному стані компанія створили обслуговуючу організацію, яка якісно відрізняється від застарілого розуміння «ЖЕК».


Саме ЯКІСТЬ послуг, що надаються – основна характеристика нашої діяльності. Компанія «Орлан Інвест-груп» ставить собі за мету надати клієнту кращий сервіс з будівництва новобудов і купівлі квартири, виступаючи гарантом професіоналізму, надійності та прозорості для кожного клієнта!


Ми не обіцяємо вам будинок за місяць, але узгоджені терміни виконання кожного договору жорстко контролюються і виконуються. Тому нам довіряють, і все більше клієнтів звертається в наші відділи продажів, щоб купити квартири в Ірпені та Вишневому і здійснити свою заповітну мрію про власну затишну оселю.

Пам’ятайте, з «Орлан-Інвест груп» ваші мрії – будуються!