360 панорама
Дім 3
Дім 1-2
«Toddlers» - Центр раннього розвитку дитини

«Toddlers» - Центр раннього розвитку дитини в ЖК «New York Towers».

«Орлан Інвест-груп» заздалегідь подбав про молоде покоління мешканців Ірпеня і створив найкращі умови для гармонійного розвитку дитини на території  найбільшого в Київській області ЖК «New York Towers». Ця ініціатива, на наш погляд, також буде вагомим плюсом для дбайливих батьків, які планують купити квартиру в Ірпені.

Для «Toddlers» в ЖК «New York Towers» всі меблі створені з екологічно чистих матеріалів, ліжечка відповідають ортопедичним нормам і дозволяють дитині максимально відпочити і набратися сил під час денного сну. Для того щоб діти весело і безпечно проводили час на свіжому повітрі в садочку є великий закритий дитячий майданчик, облаштований сучасними ігровими комплексами, пісочницями, альтанками, а також засаджений гіпоалергенними рослинами.

Правильний дошкільний розвиток - це запорука подальшого успішного навчання дитини у школі і ВУЗі. Тому з самого раннього віку потрібно розвивати дитину різносторонньо і приділяти цьому достатньо часу та уваги. Зі свого боку «Орлан Інвест-груп» всіляко підтримує молодих батьків і пропонує купити квартиру в Ірпені недорого або ж купити квартиру в Ірпені в розстрочку, а дитячий садок «Toddlers» в ЖК «New York Towers» попіклується про ваших маленьких спадкоємців.

В наших ЖК в Ірпені кожна дитина – це чистий аркуш, який надихає на нові досягнення. Працюючи з дітьми, виховательський склад дитячого садка «Toddlers» в ЖК «New York Towers» використовує весь свій досвід та знання, що націлені на досягнення максимального результату.