360 панорама
Дім 3
Дім 1-2

New York Towers

ЖК «New York Towers» створений  для  тих,  хто цінує життя у  великому  місті,  але потребує свободи та спокою  затишного передмістя. Тут  вдало поєдналися  кращі традиції  урбаністичної  архітектури  та краса Ірпінського лісу 

ЖК "New York Towers" розташований на в'їзді в місто Ірпінь,  всього  за 7 км від  найближчого метро, до якого можна  дістатися за  лічені  хвилини  на громадському  транспорті, або ж на власному автомобілі.

Комплекс  спроектовано  за  концепцією «Місто у місті»,  що передбачає  будівництво цілого  мікрорайону  з власною  інфраструктурою, яка включає в себе магазини, фітнес-центр, салони краси, кафе, сучасний освітній комплекс повного дня для дітей від 3 до 6 років, центр раннього розвитку дитини, LEGO room та коворкінг.

Територія New York Towers  закрита і перебуває під цілодобовим відеоспостереженням. При в'їзді на територію комплексу розташований контрольно-пропускний пункт, тим самим обмежений доступ сторонніх машин та непроханих  відвідувачів. Відсутність машин у дворах гарантує тишу та безпеку.   Для максимально комфортного заїзду на територію ЖК New York Towers, ми побудували абсолютно нову асфальтовану дорогу, з пішохідними алеями і ліхтарями з LED-освітленням.

Комплекс має свою пішохідну територію, де будуть створені еко-зони з місцями  для   дозвілля,  дитячі та  спортивні майданчики.

Унікальність комплексу підкреслює його розміщення в центрі соснового лісу,  який  пізніше  стане доглянутим  парком, де  можна  буде відпочити  з  родиною та  друзями. Цей  парк  стане одним  з  найбільших  та найсучасніших  в  Ірпені. Облаштований  дитячими  майданчиками, місцями відпочинку  для дорослих, архітектурними  спорудами  та затишними  кав’ярнями, «Central Park»  стане   вашим улюбленим  місцем відпочинку.

У ЖК «New York Towers»  все продумано  до найменших дрібниць.  Для  наймолодших   жителів  комплексу  тут передбачений   просторий та затишний  дитячий  садочок «Todlers» та  ігрова  кімната  LEGO room. Для  тих, хто цінує  робочий  простір  та можливість попрацювати у  будь-який час  передбачений  коворкінг  європейського зразка.

Щорічна  професійна  премія «Український  будівельний  олімп» у 2018 році  відзначила  ЖК «New York Towers»  «Кращим  комплексом столичного передмістя» за реалізацію  ідей  світової урбаністики  та сміливі  архітектурні  рішення.

New_York_Towers_2